Bilimsel Program
KONAKLAMA
 

 Hotel Tek Kişilik Oda Çift Kişilik Oda/Kişi Başı
 Atlantis Hotel 320.-usd 260.-usd
 Golden Belek 280.-usd 200.-usd
 Riverside 270.-usd 185.-usd

Konaklamaya Dahil Olan Servisler
Atlantis Otel:
1 Ekim giriş, 5 Ekim çıkış olmak üzere 4 gece konaklama, oda-kahvaltı-öğle yemekleri-akşam yemekleri-gala yemeği ve vergiler dahil.
Riverside Otel & Golden Belek Otel: 1 Ekim giriş, 5 Ekim çıkış olmak üzere 4 gece konaklama, oda kahvaltı 2-3 Ekim akşam yemekleri ve vergiler dahildir.
1 Ekim Açılış Kokteyli, 4 Ekim Gala Yemeği ve 2-3-4 Ekim öğle yemekleri Atlantis Otel’de alınacaktır.

Ebeveynleri ile aynı odayı paylaşacak çoçuklar için uygulanacak fiyatlar ve detaylı bilgi için lütfen interium organizasyon satış departmanı ile irtibata geçiniz.

Kayıt - Konaklama Bilgileri
Tüm katılımcıların, kayıt ve konaklamalarının gerçekleşmesi için, belirtilen ücretlerin tamamını yatırmaları, başvuru formlarını ve banka dekontlarını interium organizasyon’a göndermeleri gerekmektedir. Ödemeler için farklı seçenekler sunulmuştur. Kayıt ve konaklama ücretinizin tamamını kredi kartı veya banka transferi ile ödeyebileceğiniz gibi, toplam tutarı kredi kartınızla 3 ayrı taksite bölerek de ödeyebilirsiniz.
Lütfen başvuru formunda belirtilen ödeme seçeneğini işaretlemeyi unutmayınız.


Ödeme Bilgileri
Ödemeleriniz için lütfen interium turizm, Yapı Kredi Bankası - Ulus Mah. - İstanbul 3006364-4’nolu USD hesabını kullanınız.
Taksitli ödemelerde toplam tutar 3 eşit taksite bölünecektir ve her taksit için %4 işlem bedeli alınacaktır.

Önemli Hatırlatma!
Kayıt formu ve banka dekontu gönderilmeden yapılmış olan ödemeler açıklayıcı olmayacağı için kayıt ve otel başvurunuz geçersiz sayılabilir, rezervasyonunuzu mutlaka interium organizasyon’dan kontrol ediniz.

İptal Şartları
Tüm iptal başvuruları yazılı olarak interium organizasyon’a bildirilmelidir. Yazılı olarak bildirilmeyen iptalllerin geçerliliği olmayacaktır. 05 Ağustos 2002 tarihi ve sonrasında bildirilecek kayıt ve konaklama iptalleri için iade yapılmayacaktır. 05 Ağustos 2002 tarihinden önce yapılacak iptallerde yapılan ödemenin %75’i iade edilecektir.